Save AEDÂ 500

Microsoft Surface Pro 8 i3 11th Gen 8GB 128GB SSD Platinum
AEDÂ 3,299AEDÂ 2,799inc. VAT
4.2/5.0 (18)
Free Delivery *

Lenovo
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | Unisoc T610 |
| RAM | 4GB |
| Storage | 64GB |
| Display | 10.1" IPS WUXGA |
| Connectivity | Wi-Fi |
General
| Brand | Lenovo |
| Category | Tablets |
| Availability | In Stock |
The Lenovo Tab M10 3rd Gen is a versatile family tablet with a 10.1-inch display, Dolby Atmos audio, and 64GB storage for entertainment and learning.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 549
AEDÂ 649
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.