Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

Lenovo
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | AMD Ryzen 5 7235HS |
| RAM | 12GB |
| Storage | 512GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Display | 15.6" FHD 144Hz |
General
| Brand | Lenovo |
| Category | Laptops |
| Availability | In Stock |
The Lenovo LOQ with Ryzen 5 and RTX 4050 offers excellent value for gamers seeking solid 1080p gaming performance with ray tracing support.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 3,999
AEDÂ 4,599
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.