Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

Lenovo
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | Intel Core i3-N305 |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB SSD |
| Display | 15.6" FHD |
| OS | Windows 11 |
General
| Brand | Lenovo |
| Category | Laptops |
| Availability | In Stock |
The Lenovo IdeaPad Slim 3 with i3-N305 is an affordable slim laptop with 8GB RAM for everyday productivity and media consumption.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 1,399
AEDÂ 1,699
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.