Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

Lenovo
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | Intel Core i5-1235U |
| RAM | 8GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 14" 2.2K Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
General
| Brand | Lenovo |
| Category | Laptops |
| Availability | In Stock |
The Lenovo Flex 7 offers a versatile 2-in-1 experience with a sharp 2.2K touchscreen and 12th Gen Intel i5 power for creative and productivity tasks.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 2,599
AEDÂ 3,099
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.