Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

HP
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | Intel Core i5-13420H |
| RAM | 16GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 15.6" FHD |
| GPU | NVIDIA RTX 4050 6GB |
General
| Brand | HP |
| Category | Laptops |
| Type | Gaming Laptops |
| Availability | In Stock |
HP Victus 15.6" FHD gaming laptop with Intel Core i5-13420H and RTX 4050 6GB, a capable mid-range gaming machine with 16GB RAM.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 4,399
AEDÂ 4,899
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.