Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

HP
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | AMD Ryzen 7 350APU |
| RAM | 16GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 16" 2K QHD |
| OS | Windows 11 |
General
| Brand | HP |
| Category | Laptops |
| Type | Business Laptops |
| Availability | In Stock |
HP OmniBook 16" 2K laptop with AMD Ryzen 7 350APU and AI capabilities, designed for modern business professionals who demand smart performance.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 3,999
AEDÂ 4,499
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.