Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

HP
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | Intel Core Ultra 7 255H |
| RAM | 16GB |
| Storage | 1TB SSD |
| Display | 16" 2K QHD |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
General
| Brand | HP |
| Category | Laptops |
| Type | Gaming Laptops |
| Availability | In Stock |
Flagship HP OMEN 16" 2K gaming laptop with Intel Core Ultra 7 255H and RTX 5060 8GB, delivering cutting-edge performance for AAA gaming.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 8,299
AEDÂ 8,999
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.