Save AEDÂ 50

Acer Nitro Gaming Headset
AEDÂ 249AEDÂ 199inc. VAT
4.2/5.0 (87)
Free Delivery *

HP
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Type | On-ear, wired |
| Connectivity | 3.5mm jack |
| Driver Size | 32mm |
| Weight | 115g |
General
| Brand | HP |
| Category | Accessories |
| Type | headsets |
| Availability | In Stock |
Sleek foldable headset by HP for calls, music, and conferencing. Lightweight at just 115g with a built-in microphone and in-line controls.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 89
AEDÂ 109
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.