Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

HP
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | AMD Ryzen 5 5625U |
| RAM | 8GB |
| Storage | 256GB SSD |
| Display | 15.6" |
| OS | Windows 11 |
General
| Brand | HP |
| Category | Laptops |
| Type | Creative Laptops |
| Availability | In Stock |
HP ENVY x360 15.6" 2-in-1 convertible with AMD Ryzen 5 5625U, combining premium design with versatile laptop-tablet functionality.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 3,099
AEDÂ 3,599
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.