Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

HP
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | AMD Ryzen 5 8640HS |
| RAM | 16GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 14" WUXGA Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
General
| Brand | HP |
| Category | Laptops |
| Type | Creative Laptops |
| Availability | In Stock |
HP ENVY x360 14" WUXGA touchscreen 2-in-1 with AMD Ryzen 5 8640HS and 16GB RAM, delivering AI-enhanced performance for creative multitasking.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 4,099
AEDÂ 4,699
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.