Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

Dell
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | Intel Celeron/Pentium |
| RAM | 4GB |
| Storage | 64GB eMMC |
| Display | 11.6" HD |
| OS | Windows 10 |
General
| Brand | Dell |
| Category | Laptops |
| Availability | In Stock |
The refurbished Dell Latitude 3120 is a compact, durable laptop ideal for students and light computing tasks at an unbeatable price.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 999
AEDÂ 1,399
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.