Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

Dell
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | Intel Core i5-1334U |
| RAM | 8GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 15.6" FHD Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
General
| Brand | Dell |
| Category | Laptops |
| Availability | In Stock |
The Dell DC15250 is a reliable 15.6-inch touchscreen laptop powered by Intel i5-1334U with 512GB SSD, perfect for work and everyday computing.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 2,399
AEDÂ 2,799
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.