Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

ASUS
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | Intel Core i5-1334U |
| RAM | 12GB |
| Storage | 256GB SSD |
| Display | 14" FHD (1920x1080) |
| OS | Windows 11 |
General
| Brand | ASUS |
| Category | Laptops |
| Type | Student Laptops |
| Availability | In Stock |
Mid-range VivoBook 14 with Intel i5-1334U and 12GB RAM for a smooth experience across office apps and web browsing. Excellent value for students and home users.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 1,999
AEDÂ 2,299
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.