Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

ASUS
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | Intel Core i3-1315U |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB SSD |
| Display | 14" FHD (1920x1080) |
| OS | Windows 11 |
General
| Brand | ASUS |
| Category | Laptops |
| Type | Student Laptops |
| Availability | In Stock |
Affordable ASUS VivoBook 14 with Intel i3-1315U and 8GB RAM for school and light office work. Compact 14-inch design fits easily into any backpack.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 1,399
AEDÂ 1,599
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.