Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

ASUS
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | Intel Core i5-13500H |
| RAM | 8GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 14.5" FHD Touch |
| OS | Windows 11 |
General
| Brand | ASUS |
| Category | Laptops |
| Type | Business Laptops |
| Availability | In Stock |
Intel Evo-certified ASUS Q410VA with a responsive 14.5-inch touchscreen and powerful i5-13500H processor. Perfect for professionals who need a versatile, portable workhorse.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 2,599
AEDÂ 2,999
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.