Save AEDÂ 800

Acer Aspire 3 A315-56-594W (Refurbished)
AEDÂ 1,899AEDÂ 1,099inc. VAT
3.8/5.0 (14)
Free Delivery *

Acer
Free Delivery
Across UAE, 1-3 days
1 Year Warranty
Full manufacturer coverage
Cash on Delivery
Pay when you receive
Secure Payment
SSL encrypted checkout
Performance
| Processor | Intel Core i9-13900H |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5060 16GB |
| Display | 15.6" FHD 165Hz |
General
| Brand | Acer |
| Category | Laptops |
| Type | Gaming Laptops |
| Availability | In Stock |
Flagship Nitro V15 pairing i9 with RTX 5060 for uncompromising 1080p and 1440p gaming performance.

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *

Free Delivery *
AEDÂ 7,299
AEDÂ 7,999
Subscribe to our newsletter and get 10% off your first order plus early access to deals.